Zubits magnetkinnitused

Lõpp paelte sidumisele!

Zubits® magnetkinnitustega muutub jalanõude jalga panemine ja ära võtmine ääretult lihtsaks. Ei pea siduma, ei ole liiga pingul, ei teki sõlmi ja paelad ei lähe sassi.

Vaata Zubits tooteid

Magnetkinnitused kinnitatakse jalanõudele olemasolevate paelte külge. Kui magnetid on lahti, siis on piisavalt palju ruumi, et jalanõu jalga panna. Magnetid saab omavahel ühendada ühe klõpsuga kergelt ja kiiresti. Jalanõude ära võtmiseks ei ole vaja teha midagi muud kui astuda teise jalaga kanna peale ja tõmmata jalg välja. 

Ostes ühe komplekti Zubits magnetkinnitusi, saab seda kasutada ka uute jalanõude peal. Magnet ei kaota kunagi oma jõudu.

Magnetkinnituste suuruse valimine

Zubits magnetkinnituse suuruse valimine tähendab tegelikult magneti sobiva tugevuse valimist. Suurus ei ole seotud jalatsi suurusega. Igas suuruses kinnitused sobivad peaaegu igas suuruses jalanõudega. 

Suurus nr 1 on nõrgema ja nr 3 suurema tugevusega. Mida suurem on number, seda tugevam on selle magneti jõud. Mida väiksem, seda lihtsam on kinnitusi lahti tõmmata. Enamik inimesi peab suurust nr 2 kõige sobivamaks. Suurus nr 3 võib mõne jaoks olla liiga tugev, et magneteid lahti saada. Näiteks väikeste laste või vanemate inimeste jaoks. 

Suurust nr 1 on lihtsam avada ja see sobib neile, kes enamjaolt kõnnivad rahulikult, vanematele või erivajadustega inimestele. Kuid suurus nr 1 võib olla liiga nõrk ja ootamatult avaneda kui täiskasvanu sellega jookseb. Suurus nr 2 on täiskasvanule tavaliseks sörkjooksuks piisavalt turvaline. See on ka hetkel kõige populaarsem suurus. Kui aga on kombeks jalanõude paelad hästi pingule tõmmata või tehakse aktiivselt sporti, siis sobib pigem suurus nr 3.

Magnetkinnituste suurused

Zubits suurus nr 1 – lastele, täiskasvanutele, vanematele ja erivajadustega inimestele 

Suurus nr 1 on sobiv 3 kuni 8-aastastele lastele või täiskasvanutele, kes pigem jalutavad rahulikult või kasutavad kergeid vabaajajalatseid. See sobib ka vanematele ja erivajadustega inimestele. Kui laps on väga aktiivne või kasvult suur, siis tuleks valida pigem suurus nr 2.

Zubits suurus nr 2 – noortele ja täiskasvanutele

Suurus nr 2 on sobiv lastele alates 8-aastastest ja täiskasvanutele jooksmiseks, mängimiseks, jõusaalis käimiseks ning igapäevaseks liikumiseks.

See on parim suurus enamiku täiskasvanute jaoks. Väga suure jala või paksemate jalanõude puhul või kui tehakse aktiivselt sporti, siis on soovitatav kasutada suurust nr 3.

Zubits suurus nr 3 – täiskasvanutele ja sportimiseks

Suurus nr 3 on sobiv täiskasvanutele, kes kaaluvad üle 86 kg või neile, kes teevad väga aktiivselt sporti. Lisaks on sobiv seda kasutada jäigema tallaga saabaste või paksemate jalanõude puhul ning inimestel, kellele meeldib paelu hästi pingule tõmmata.

Sobiva suuruse valimine

Magnetkinnituste paigaldamine

Komplektis on 2 paari Zubits magnetkinnitusi ja 4 Zubits Z-lace kinnitusklambrit paelte otste mugavaks reguleerimiseks ja kinnitamiseks. Pakendis on juhend, kuidas neid paigaldada. Komplekt ei sisalda jalanõude paelu.

Kinnitamise õpetus

Valed magnetkinnitused

Poodides müüakse palju ka teistsuguseid magnetkinnitusi, mis ei pruugi olla kvaliteetsed. Allpool on näha erinevused Zubits’i ja teiste kinnituste vahel. 

Ostukorv

Sulge