MyLace kummist kinnitused

Säästab aega! On praktiline! Sobib iga jalatsiga!

Berliinis disainitud MyLace kinnitused säästavad aega, on praktilised ja sobivad iga jalatsiga. Olgu need tossud, madalad kingad, spordijalatsid või saapad.

Tänu kvaliteetsele, elastsele ja äärmiselt venivale materjalile saab kinnitusi individuaalselt reguleerida. Lisaks võimaldab suur värvivalik muuta jalanõusid isikupärasemaks vastavalt aastaajale, riietusele või sündmusele.

Komplektis on 14 kummi ja nendest jagub ühe paari jalanõude jaoks. Ühe kummi pikkus on 8 cm.

Vaata MyLace tooteid

Kummist kinnituste paigaldamine

MyLace kummist kinnituste paigaldamine on lihtne. Kõigepealt tuleb üks ots sisestada läbi jalanõu augu. Väike, kuid vastupidav plastosa kinnitab kummi tagant. Seejärel tuleb teine ​​ots lükata läbi teisel küljel oleva augu. Nii ongi üks kinnitus olemas ja saab jätkata teiste kummide paigaldamist samal viisil.

Kummist kinnitusi on võimalik paigaldada erineva tugevuse ja välimusega. Mida pikemalt diagonaalis kumm on paigaldatud, seda rohkem pingul see on. Lase oma ideed lendu ja kujunda endale lahedad jalanõud!

Pakendamine

MyLace ettevõte on oma tootmisprotsessid põhjalikult üle vaadanud ja suutnud sellest plastiku peaaegu täielikult välja jätta. Sama kehtib ka jaemüügi pakendite ja müügimaterjalide (nt flaierid või müügistendid) kohta. Pakendid on suures osas valmistatud taaskasutatud paberist. MyLace arendab ja täiustab end pidevalt, et samm-sammult jätkusuutlikumaid protsesse juurutada.

Ostukorv

Sulge