Caterpy kummist paelad

Tunne erinevust!

Caterpy kummist paeltega lahenevad kõik kingapaeltega seotud probleemid. Näiteks paelte sidumisega tekkiv ebaühtlane pinge, erinevatest jalakujudest tingitud erisused või kõik seonduv paelte sidumisega. Caterpy paelad muudavad jalanõude kandmise mugavaks.

Vaata Caterpy tooteid

Caterpy paelad sobivad hästi erinevate tegevuste tegemiseks.

Aktiivsetele inimestele jõusaalis käimiseks, jooksmiseks, spordi harrastamiseks. Lastele kiireks ja lihtsaks jalanõude jalga panemiseks. Tervislikel põhjustel kasutamiseks kui jalad on paistes või jalgadel on halb vereringe. Aitamaks vältida komistamist ja kukkumist paelte tõttu.

Paelte kvaliteet

Caterpy paeltel on tugev välimine nailonist ümbris, mis venib ning sobib hästi ka keerulistes oludes kasutamiseks. Uuenduslik sisemine kummisüdamik annab sobiva tugevuse. Caterpy paelad on ortopeedide ja spordiarstide poolt heaks kiidetud. Need venivad päeva jooksul vastavalt sellele, kuidas jalad paisuvad.

Caterpy Air mudelil on sõlmed paelte otstes. Caterpy Run mudelil on paelad terves ulatuses sõlmedega kaetud.

Paelte kinnitamine

Caterpy paelte kinnitamine on lihtne. Neid pannakse samamoodi nagu tavalisi paelu. Tänu paeltel olevatele väikestele sõlmedele on neid võimalik jalanõul igale reale erineva tugevusega paigaldada. Alguses on soovitav read lõdvemalt panna ja siis pingutada vastavalt vajadusele.

Siduda ei ole vaja. Paelte otsad, mis üle jäävad võib jätta lihtsalt aasadest välja, panna jalanõude sisse või võib ka ära lõigata.

Caterpy paelu võib kinnitada erinevatel viisidel ja kasutada oma fantaasiat. Lahedaid kinnitamise viise võib julgelt ka meiega jagada.

Caterpy juuksekummid

Caterpy toodete valikusse kuuluvad ka juuksekummid, millel on sarnaselt saapapaeltega peal väikesed sõlmekesed.

  • Puuduvad metallkinnitused, mis lõhuvad ja kahjustavad juukseid.
  • Ühenduskohtades ei ole liimi, mis ajapikku ära kuluks.
  • Sõlmedega struktuur hoiab juukseid kindlalt kinni.
  • Kõrge kvaliteet tänu Jaapani rangetele kvaliteedinõuetele.
  • Mitmekülgne, kuna saab kasutada nii juuksekummina kui käevõruna.

Caterpy prillipaelad

Caterpy kummist prillipaeltel on sarnaselt saapapaeltega peal väikesed sõlmekesed. Neid on lihtne prillisangade külge kinnitada ning sobivad erinevas laiuses raamidega.

Sobivad eriti hästi sportlastele, kuna püsivad turvaliselt kinni.

Prillipaelte kinnitamisel või ära võtmisel ei tohi neid tirida sõlmekestega paelteosast, vaid kummist otstest.

Ostukorv

Sulge